Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10300.
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz második felében működött festő alkotása: Keresztelő Szent János; Mária a 12 apostollal (kétoldalas ortodox vallásos kép). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 74×59,5 cm
10303.
Jelzés nélkül: Kitüntetéssel dekorált férfi portréja. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Hátoldalán Liezen-Mayer Sándor hagyatéki bélyegzővel ("Aus dem Nachlass des Professors A. von Liezen-Mayer"), ceruzás P. A. v. Liezenmayer felirattal és cédulákkal (kiállítási vagy aukciós?). Sérült fa keretben. 24x17 cm.
10304.
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, ceruza, karton. Hátoldalán Brodszky Sándor hagyatéki bélyegzővel és Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével. Üvegezett fa keretben. 16,5x24,5 cm.
10305.
Jelzés nélkül, XIX. sz. orosz festő alkotása: Szent Tyihon pátriárka képmása. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán felirat 1910-ből. Fa keretben. 42,5x33,5 cm.