10497.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Ház, tópart. .Olaj, vászon. Sérült. 36x30 cm