10430.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
E. Schott jelzéssel: Am Waldrand (Erdőszélen). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, aranyozott fa keretben, 17,5x12,5 cm