10407.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Nagy István jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 41,5x45,5 cm