10462.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halászok. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 17,5×23,5 cm