10460.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Visegrádi vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett és feliratozott, 20x30 cm