10409.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Orosz Anita '99 jelzéssel: Liliom. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 40x21 cm