R. Watson jelzéssel: Retek árus lány. Olaj, fa, keretben. 17x11 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/R-Watson-jelzessel-Retek-arus-lany-Olaj-fa-keretben-17x11-cm~II2417654
2417654
10457
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: R. Watson jelzéssel: Retek árus lány. Olaj, fa, keretben. 17x11 cm
: pelikán_kristóf