10427.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Rudnay Gy jelzéssel: Tanya. Olaj, fa. Kisebb felületi sérülésekkel. Fa keretben. 60x80 cm