10455.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Vörös Géza jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír. Üvegezett, kopott fa keretben. 43x32 cm