10458.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Zólyomi (?) jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 30×45 cm