Juwelen Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2398466
19000
397
Jewellery
Ezüst(Ag) 2 db köves függő, jelzett, 2,3×1,2 cm és 1,6×1,1 cm, bruttó: 3,2 g 2398551
19001
397
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív cukorcsipesz, jelzett, h: 13 cm, nettó: 57,1 g
2414813
19002
397
Jewellery
Ezüst (Ag) púdertartó 0,925-ös finomság. jelzett. Br 81 g 6,5x6,5 cm 2419001
19003
397
5500
Jewellery
Ezüst (Ag) kétágú villa, plasztikus szecessziós-rózsás díszítéssel, jelzett, kopásnyomokkal, 15 g, h: 13,5 cm
2419023
19004
397
Jewellery
Ezüst (Ag) aranyszínű nyaklánc, szárny formájú medállal, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,1 g, h: 40 cm
2414340
19005
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű. Jelzett 6,38 g, m: 56
2414365
19006
397
Jewellery
Ezüst (Ag) áttört gyűrű. Jelzett 2,16 g m: 48 2419108
19007
397
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, kő berakással, jelzés nélkül, egy kő hiányzik, bruttó 8,2 g, h: 18 cm 2414332
19008
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyógyszertartó dobozka. Jelzett, lekopott zománcozással 17,2 g 42x30 mm 2414334
19009
397
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc 12,68 g, 40 cm 2414309
19010
397
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló türkizzel 0,64 g 2420899
19011
397
Jewellery
Ezüst (Ag) lánc borostyán medállal, jelzés nélkül, h: 60 cm, nettó: 8,36 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF