Antik Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2415681
11600
397
Antique
L. Nagy Zsuzsa: Szabadkőművesség a XX. században. Bp., 1977, Kossuth. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban 2413364
11601
397
Antique
Szecessziós díszítésű szervírozó kanál, jelzett ezüst (Ag) nyéllel, kis kopásnyomokkal, h: 23 cm 2418987
11602
397
5500
Antique
Ezüst (Ag) nyelű réz villa, jelzett, kopásnyomokkal, apró horpadásokkal, bruttó 15,8 g, h: 15,5 cm
2390082
11603
397
Antique
Fél decis ón mérce, rajta 11 db hitelesítő beütés az 1890-es évektől 1928-ig. Jelzett. H. Steinburg. 6 cm
2413532
11604
397
Antique
Kámeás bross, kis kövekkel kirakott bronz foglalatban, 6x5 cm
2419077
11605
397
Antique
Csontból készült, sárkány figurás sószóró 5 cm
2416077
11606
397
Antique
cca 1990 A kommunizmus utolsó lehelete konzerv - last breath of communist pop-art műalkotás.d: 5,5 cm
2408626
11607
397
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Réz doboz figurális díszítéssel, belül "A jó szakszervezeti munkáért" felirattal, jelzett, kopott, 3x10x12 cm 2419741
11608
397
Antique
Biedermeier fa dobozka. Alján kopottas 9,5x9,5 cm
2419283
11609
397
Antique
Szövet pisztolytartó XIX. gróf ES (Esteházy Sándor?) hímzéssel finom posztó, gyapjú és selyem béléssel, női fejet ábrázoló miniatúrával díszített réz gombbal. Sésült 12 cm 2416619
11610
397
3800
Antique
Ólomüveg ablakdísz fém montírozásban, kézzel festett, Kienel Andrea 97 jelzéssel, láncon falra akasztható, 18,5x16,5 cm
2369300
11611
397
65000
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF