1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
1925 Uj Idők. XXXI. évf. 1-26., 1925. jan. 1-jun. 28. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.+1934 XL. évf. 27-52. 1934. júl. 1-karácsony. II. félév. Átkötött kopott, sérült félvászon-kötésben, néhány laza lappal.