11978. 397. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 600 HUF
0 HUF
Dekoratív intarziás fa doboz, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, 16x11x6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras