12026. 397. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
5 000 HUF
13
0 HUF
"Menetközben fel- vagy leszállni tilos.", régi villamos fém tábla, hátulján sorszámmal jelzett, kisebb kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, 53,5x8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras