6 db magyarországi térkép: Miskolc, Vallási emlékek Észak-Magyarországon, Tanösvények Észak-Magyarországon, A Balaton turistatérképe, Kis-Balaton és a Keszthelyi-hegység, Tisza Tuzsér-Dombrád. Különféle méretben, változó állapotban
1880-1882 J(acob) Kuyper: Wereld-Atlas voor Kantoor en huiskamer. 1. Deel: Europa.; 2. Deel: Azië, Afrika, Amerika en Australië. [Egybekötve.]Amsterdam, 1880-1882,G. L. Funke, 4 p.+1-41 t.;4 p.+42-100 t. Holland nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a második részben két hiányzó térképpel (63., 84.), egy térkép kijár, sérült, beragasztott illusztrációkkal.
1939 A Keleti Mecsek turista térképe. Rajz: Kovács Attila. Pécs, 1939, Pécs Szab. Kir. Város idegenforgalmi irodája. Klösz György és fia műintézet, Bp. 34x30,5 cm beszakadással