Uhren Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2418614
11716
397
Watches
Jeep férfi karóra, kissé kopott fém tokkal, bőr szíjjal, vízálló, dátumkijelzővel, d: 37 mm 2199937
11717
397
38000
Watches
2223591
11718
397
Watches
2418790
11719
397
Watches
Casio Edifice Illuminator férfi quartz karóra, No. 5380, másodperc mutatóval, stopperóra mutatókkal (perc, másodperc, 1/10 másodperc), naptár -, és világító funkcióval, és leírással, garanciakártyával, és egyéb papírokkal, eredeti dobozában, fém szíjjal, elemcserére szorul.
2418814
11720
397
Watches
2419403
11721
397
Watches
Króm talapzatú chelsea blue üveg lapú art deco stílusú asztali óra, nem működik, óra jelzések kettő kivételével hiányzik, kopásnyomokkal, h: 19 cm, m: 9,5 cm
2392601
11722
397
65000
Watches
2171747
11723
397
44000
Watches
2272745
11724
397
44000
Watches
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
2415160
11725
397
Watches
Schmeckendecker retro felesütős falióra. kulcs nélkül. Jelzett, működő állapotban 75 cm
2414387
11726
397
Watches
Asztali ébresztőóra fa talapzattal, fém házzal, kopásnyomokkal, nem kipróbált, üvegén repedéssel, 11x29 cm
2422667
11727
397
15000
Watches
Glashütte elektrochron, retró fali óra, kipróbálatlan, d: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF