31200.
397. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
DN "Velencei arany zecchinó replika" aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem, COPY jelzéssel, tanúsítvánnyal (10,20g/0.999/40mm) T:PP