11043. 397. Gelaufene Fernauktion Keramiken
5 000 HUF 13,26 EUR, 14,29 USD
0 HUF
Falikép, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, fa keretben, 22,5x14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert