11348. 397. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Alföldi porcelán pálinkás készlet, kiöntőüveg + 6 db pohár. Matricás, jelzett, kis kopással, a dugó parafa része sérült.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras