11365. 397. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Ilmenau porcelán figura, Lorenz Rienck, a porcelángyár szobrászának alkotása (?), eozin mázas, jelzett, kopott, 9x14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf