18149.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 800 HUF
A műveltség útja I-XIV. köt. Nem teljes. Bp.,én, Tolnai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, változó állapotban, a borítón kopásnyomokkal is.