18180.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Abulkászim Manszúr Firdauszí: Királyok könyve [Sáhnáme]. Fordította: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.