Himfy-Album. A "pesti napló" ajándéka. 1900. évi karácsonyi ajándáka e... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/Himfy-Album-A-pesti-naplo-ajandeka-1900-evi-karacsonyi-ajandaka-elofizetoiknek-Bp-1~II2427020
2427020
17950
398
Beschreibung: Himfy-Album. A "pesti napló" ajándéka. 1900. évi karácsonyi ajándáka előfizetőiknek. Bp., 1900, Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.
: tánczos_gábor