18048.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Magyar Könyvtár 2 kötete: Magyar költők XVII. század. Összeáll.: Jenei Ferenc.; Versegi Ferenc válogatott versek. Szerk. és a jegyzeteket írta: Vargha Balázs. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.