18017.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Tábory Maxim: Dér és tűz. - - összegyűjtött versei. Glasboro,1989,Amerikai Magyar Szemle. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.