Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385178
16802
398
Books: Architecture, Art
Heinz Lüdecke: Albrecht Dürer.Fordította: Körber Ágnes. Bp, 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban, jó állapotban. 2386367
16803
398
Books: Architecture, Art
Jonathan Glancey: Az építészet története. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. 2381399
16804
398
Books: Architecture, Art
Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2390808
16805
398
Books: Architecture, Art
Bárdosi József:Tulajdonságok nélküli művészet. Budapest,2005, Orpheusz. Kiadói papírkötésben.
2345468
16806
398
Books: Architecture, Art
Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,1976, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2386652
16807
398
Books: Architecture, Art
Varró Géza: Papíripari Szakgyűjtemény Diósgyőrben. Kiadásért felel: Kárpáti Márta. Kiadói papírkötés.
2424815
16808
398
Books: Architecture, Art
Klimó Károly. Szombathely, 1987, Szombathelyi Képtár. Kiállítási katalógus. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
2345611
17500
398
Books: Architecture, Art
Lajta Edit: Korai francia festészet. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
2345622
17501
398
Books: Architecture, Art
Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2345367
17503
398
Books: Architecture, Art
2345715
17507
398
Books: Architecture, Art
Oelmacher Anna: Pór Bertalan. Budapest, 1980, Corvina. Sok képpel illusztrált kiadvány.
Kiadói egészvászon-kötés, illusztrált papír védőborítóval. Jó állapotban.
2324302
17511
398
Books: Architecture, Art
Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egézsvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF