16650.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
Fisch József: A színkeverés kézikönyve, Bp., 1936, a szerző kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.