16653.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
11
Kínai, különféle illusztrációkat, motívumokat tartalmazó könyv, 180 táblával. Kiadói kopott, kissé sérült gerincű kartonált papírkötés.