Vegyes Bábolna témájú könyvtétel, 3 db. Gunst Péter- Wellmann Imre: A 200 éves Bábolna múltjából. 1789-1945. Bábolna, 1989, a Bábolnai Mezőgazdasági Kombinát kiadása. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként szép állapotban. + Bábolna. Tények és adatok. 1945-1989. 200 éves a Bábolnai Ménesbirtok,1789-1989. I-II. kötet. Bábolna, 1989, Bábolnai Mezőgazdasági Kombinát kiadása. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.
Pest megye képekben. 1945-1970. Bp., 1970, Hazafias Népfront Pest Megyei Bizottsága-Pest M. Tanács VB. Művelődési Osztálya-Pest M. Népművelési Tanácsadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
3 db könyv a Monographien zur Erdkunde sorozatból német tájakról. Ludwig Neumann: Der Schwarzwald. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. 4. kiadás. Német nyelven. 171 fekete-fehér képpel, 4 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Kissé sérült kiadói, illusztrált karton tokban, vászonkötésben, térkép melléklet kissé szakadt. + H. Herp: Am Rhein.Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. 4. kiadás. Német nyelven. 192 fekete-fehér képpel, 4 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Sérült és hiányos kiadói, illusztrált karton tokban, kissé sérült vászonkötésben, kissé foltos borítóval térkép melléklet kissé szakadt. + Hippolyt Haas: Schwabenland. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. Német nyelven. 170 fekete-fehér képpel, 6 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel, térkép melléklet kissé szakadt.
Kozma Károly: Az ajkai szénbányászat története. Veszprémi szénbányák. Veszprém, 1991, a Veszprémi Szénbányák kiadása. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Volt könyvtári példány. Megjelent 1000 példányban.
Rein Taagepera: A finnugor népek az orosz államban. Europica Varietas. Bp., 2000, Osiris. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
A Budapest-székesfőváros községi iskolák évkönyve évi jelentés az 1914-1915. iskolai évről. Kiadja: Budapest Székesfőváros Tanácsának Közoktatási Ügyosztálya. Bp., 1915, Wodianer F. és Fiai-ny., 938 p. Aranyozott kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés, az elülső szennylap gyűrött, volt könyvtári példány.