12876.
398. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
cca 1900 össz. 2 db MÁV vasutasokat megörökítő fotó és fotólap kopott, foltos, törésnyomokkal, 13x8,5 és 11x7,5 cm