10217. 398. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Nemes Tibor (1955-): Balatoni fények. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner