10294. 398. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Szabó Vladimír (1905-1991): A gyűjtő. Rézkarc, papír, jelzett, sérült. Dekoratív üvegezett fa keretben, 29,5x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf