10293. 398. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Öreg festő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (84/100). Sérült üvegezett fa keretben, lapszéli apró foltokkal, 30×22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf