Szedő László (1971-): Talány II. Olaj, vászon. Jelzett, 60×80 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szedo-Laszlo-1971-Talany-II-Olaj-vaszon-Jelzett-60C39780-cm~II2430604
2430604
10304
398
48000
Rufpreis:
48 000 HUF 127,32 EUR , 137,14 USD
Beschreibung: Szedő László (1971-): Talány II. Olaj, vászon. Jelzett, 60×80 cm
: pelikán_kristóf