20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Varga Mátyás (1910-2002): Kodály, Háry János (Szegedi Szabadtéri Játékok, díszletterv), 1961. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42,5×33 cm