10598.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, fa keretben, 38,5×28 cm