10603.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Vitorlások a pálmafák alatt. Olaj, vászon. 50×60 cm