10552.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Holdfényben. Olaj, vászon, fa keretben, 48×70 cm