10558.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj vadakkal. Olaj, vászon, 50x60 cm