10556.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 38x27 cm