10546. 398. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (keret által takarva): Téli táj. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben, 62,5×32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf