10485.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
RR jelzéssel: Nagyvárosi naplemente. Olaj, vászon, 30×40 cm