10667.
398. Gelaufene Fernauktion
Stich
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. Lap alján Gesellschaft für Vervielfältigungskunst, Wien szárazbélyegzővel. Sérült fa keretben. 18x26 cm