10649. 398. Gelaufene Fernauktion Stich
7 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Vadászok kutyákkal. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett, régi fa keretben, 52×71,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf