cca 1840 Das bürgerliche Schiesshaus in Pesth.... [A Pesti Polgári Lövőház belső és külső nézete és alaprajza. litográfia. Steindr. v. C.W. Medau in Leitmeritz. - C. Karrer rajza után. A Lövölde téren állt épületet 1890-ben bontották el. 16x20 cm
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb (?-?): Maros-vásárhely, főpiacz és a kegyesrendück zárdája, Pest, Lauffer és Stolp-ny., acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, kis foltokkal, 11x17 cm, keret: 25x30 cm
Bartlett, William Henry (1809-1854)-Cousen, Charles (1819-1889): The Bloxberg (Gellért-hegy a citadellával), acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, kis foltokkal, 12,5x18,5 cm, keret: 27x31 cm
cca 1845 William Henry Bartlett (1809-1854)-Robert Wallis (1794-1878): City of Buda, or Ofen from the Observatory (Hungary), acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, foltos, 12,5x18 cm, keret: 31x37 cm
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. Lap alján Gesellschaft für Vervielfältigungskunst, Wien szárazbélyegzővel. Sérült fa keretben. 18x26 cm