cca 1890-1918 3 db műtermi családi portré, ebből 2 db-on kitüntetéssel dekorált katona, részben kissé sérült és foltos, 14,5x10 és 19x16 cm közötti méretben
Az egykori LEITHA monitor 1872 és 1893 között szolgáló parancsnoki tornyának tervrajza. Ennek mintájára készült az Országház előtt álló Lajta Monitor Múzeumhajó parancsnoki tornya, másolat, hajtogatva, 57x59 cm papíron
1943 Magyar Katonaújság. VI. évf. 1-51. sz. 1943. jan. 2-dec. 22. A jelentős részében a mellékletek is meg vannak. Benne számos duplummal (kb. 20-25 db.) Közte foltos, és szakadt is, de jó állapotú is. A 39. szám hiányzik.
1944 Magyar Katonaújság. VII. évf. 1-26, 28-29.,31., 34-37., 1944. jan. 1-okt. 14. Jelentős részében mellékletekkel is. Benne számos duplummal, összesen: 58 szám. Közte foltos, és szakadt is, de jó állapotú is. + 1944 5 db Képes Tábori Ujság + 1942 Magyar Katonaujság Melléklete 2 száma.