1943 Signal. 1-24. szám. Második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat IV. teljes évfolyama. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Berlin, 1943. Deutscher Verlag. Kopott, kissé sérült gerincű félvászon-kötésekben, néhány kijáró lappal, és néhány szakadt lappal.
1942 Signal. 1-24. szám. Második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat III. teljes évfolyama. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Berlin, 1942. Deutscher Verlag. Kopott, kissé sérült gerincű félvászon-kötésekben, néhány szakadt lappal, a II. kötet végén egy-két szúrágta kis lyukkal, sérülésekkel (de a szöveg olvasható és épp!)
1942 Magyar Futár. II. évf. 1-2., 5., 6-26.; 19-33, 35-41,46-49.; 34., 36, 42.,48., 52., Kopott félvászon-kötésekben, és néhány nem bekötött szám.,változó állapotban, a borítók elváltak a könyvtesttől, kijáró lapokkal, lapszéli szakadásokkal, a 2. rész kötése sérült, a végén kijáró lapokkal, 39-49. között kijáró számokkal, közte sérült, és hiányos is, egy önálló szám sérült lapokkal.