Militaria

Zahl der Lose: 99

1943 Signal. 1-24. szám. Második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat IV. teljes évfolyama. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Berlin, 1943. Deutscher Verlag. Kopott, kissé sérült gerincű félvászon-kötésekben, néhány kijáró lappal, és néhány szakadt lappal.
13160.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1942 Signal. 1-24. szám. Második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat III. teljes évfolyama. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Berlin, 1942. Deutscher Verlag. Kopott, kissé sérült gerincű félvászon-kötésekben, néhány szakadt lappal, a II. kötet végén egy-két szúrágta kis lyukkal, sérülésekkel (de a szöveg olvasható és épp!)
13161.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1940-1944 Der Adler 6 száma. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Változó állapotban, közte szakadt, javított is.
13162.

Rufpreis:
3 000 HUF
1942 Die Wehrmacht 1942. nov. 11., 25., dec. 23. számai. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált.
13163.

Rufpreis:
1 800 HUF
18
1943 Magyar Szárnyak folyóirat 17 száma. Változó állapotban, közte szakadt is.
13164.

Rufpreis:
5 000 HUF
1942 Magyar Futár. II. évf. 1-2., 5., 6-26.; 19-33, 35-41,46-49.; 34., 36, 42.,48., 52., Kopott félvászon-kötésekben, és néhány nem bekötött szám.,változó állapotban, a borítók elváltak a könyvtesttől, kijáró lapokkal, lapszéli szakadásokkal, a 2. rész kötése sérült, a végén kijáró lapokkal, 39-49. között kijáró számokkal, közte sérült, és hiányos is, egy önálló szám sérült lapokkal.
13166.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
28
1943 Magyar Futár. 1943. jún. 30-dec. 29. III. évf. 27-53.. sz. Kopott félvászon-kötésben, egy-két lapon kisebb szakadásokkal, kisebb sérülésekkel.
13167.

Rufpreis:
6 000 HUF
27
1943 Signal képes magazin májusi száma a háború fotóival, kis szakadással
13168.

Rufpreis:
1 000 HUF
1942-1944 Magyar Erő. Nyírő József képes hetilapjának kb. 50 száma, közte több sérült, szakadt, és rongyos is. Gazdag képanyaggal illusztrált.
13169.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Német Bundeswehr Luftwaffe repülős altiszti sapka, jó állapotban / German Bundeswehr, Luftwaffe hat
13170.

Rufpreis:
5 000 HUF
Német II. világháborús gyermek gázálarc. Jelzett / German WW2 Childs Gas Mask. Marked: WaA 320
13171.

Német II. világháborús gyermek gázálarc. Jelzett / German WW2 Child's Gas Mask. Marked: WaA 320

Rufpreis:
5 000 HUF
Keleties kard replika, tokban, h: 45,5 cm
13172.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF