Militaria Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2378728
13173
398
Military
Leo Köhler KG német Bundeswehr kezes-lábas, béléssel, 170-180-95, Gr. 6., használt, de frissen mosva. 2423837
13174
398
Military
2423815
13175
398
Military
cca 1916 Átkelés a San folyón. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
2423840
13176
398
Military
2424353
13177
398
Military
Jelzés nélkül, ismeretlen festő alkotása: Katona portréja, olaj, karton, sérült. Hátoldalán 1932(?).II.5 dátummal. Fa keretben 49x36 cm 2425684
13178
398
Military
Mil-Tec LC-2 katonai vászon málha hám + öv szett, modern replika, újszerű állapotban 2427415
13179
398
Military
A MAROS és LEITHA dunai monitorok Josef von Romako által 1870-ben készített tervrajzának 1873-ban kiadott példánya, korához képest jó állapotban, 22x30 cm
2428385
13180
398
15000
Military
cca 1930 Haenel német (gyermek) légpuska, hozzá 2 doboz lőszer + tisztító, bőr szíjjal, működőképes, jó állapotban, h: 85 cm. 2430396
13181
398
Military
1942 Korzószolgálat, katonai karikatúra, tus, akvarell, szign.: Gáspár Antal, szép állapotban, 30,5×21,5 cm
2430335
13182
398
Military
cca 1920 Többszörösen kitüntetett katona nagyméretű fotója, korabeli paszpartuban, 23×17 cm
2431039
13183
398
Military
Katonaújság, hadtörténelmi folyóirat 3 db lapszáma (2011 február ésjúnius, 2013 április) + Legendás harcjárművek, M1 Abrams
2425539
13184
398
Military
1916 Ismeretlen halott katonák képe és személyleírásuk táblázata nagy méretű hirdetmények német és magyar nyelven. 46x58 cm, 34x48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF